1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Zadnje Vijesti

  • Obavijest - monografija -

    monografija_001

    Narudžba knjige dostupna u:

    -       tajništvo kluba :  098-704-775

    -       Caffe Bar  "Toni "    - Kerestinec

    -       Bistro "Dvojka"        - Kerestinec

    -       Bistro "Bačvica"       - Ježdovec

    Promotivna cijena knjige iznosi – l00 kn.

    NAPOMENA: mladež  NK „TOP“-a  može knjigu nabaviti uz plaćenu godišnju članarinu kluba po promotivnoj cijeni od 50 kn.

  • Uskršnja čestitka - SRETAN USKRS VAMA I VAŠOJ OBITELJI ŽELI





                                              NK TOP KERESTINEC
  • REZULTATI KLUBA - SEZONA 2012/13. GOD. JESEN – 2012. GOD. -

    SENIORI:

    TOP  -  JAMNICA                    4-3

    POLET   -   TOP                            3-0

    TOP  -   GRADIĆI                     1-3

    TOP   -   BAN JELAČIĆ            3-1

    RUGVICA   -   TOP                             1-1

    TOP  -    VATROGASAC          2-1

    MRACLIN  -   TOP                             5-0

    TOP   -     DINAMO HIDREL      2-3

    LADUČ   -    TOP                             2-0

    TOP   -    KLAS¸                          1-1

    JASKA      -     TOP                             2-0

    TOP    -      S. MAROF                            2-4

    SAVA (SH)    -     TOP                             1-2

    TOP      -        SLOGA (K)                  4-0

    SAVA (S)     -        TOP                              4-1

    T A B L I C A

    1. SAVA(S)         15    10   2   3   38-13    32

    2. LADUČ           15     8   5   2   29-11    29

    3. GRADIĆI         15     9   2   4   31-24    29

    4. VATROGASAC(Z)   15     8   3   4   32-18    26

    5. KLAS            15     8   2   5   28-18    26

    6. POLET           15     6   5   4   33-21    23

    7. JASKA           15     7   2   6   21-31    23

    8. DINAMO-HIDREL   15     6   4   5   25-27    22

    9. MRACLIN         15     6   3   6   32-21    21

    10. TOP             15     5   2   8   23-34    17

    11. SAVA SOP        15     4   4   7   26-26    16

    12. RUGVICA         15     4   4   7   17-34    16

    13. SAVSKI MAROF    15     3   6   6   16-23    15

    14. BAN JELAČIĆ     15     4   3   8   27-35    15

    15. SLOGA(K)        15     4   1  10   15-43    13

    16. JAMNICA         15     3   2  10   21-35    11

    PRIPREME ZA PROLJEĆE POČINJU 20. 01. 2013. - NEDJELJA

    KADETI:

    TOP                           -        OSTRNA                     1-0

    VATROGASAC         -        TOP                              7-2

    TOP                           -        LOMNICA                   3-0

    KUPINEC                  -        TOP                              7-0

    TOP                            -        POLET                        3-3

    LUKAVEC        -        TOP                             3-1

    TOP                            -        BSK                              4-0

    MLAKA            -        TOP                             6-2

    TOP                            -        RAKOV  POTOK        4-1

    TOP                            -        BESTOVJE                 3-3

    MRACLIN        -        TOP                             4-1

    TOP                            -        UDARNIK                    3-2

    KLAS                -        TOP                             9-0

     

     

    T A B L I C A

    1. MLAKA            13    10   1   2   76-21   31

    2. KLAS             13     9   3   1   62-12   30

    3. POLET            13     9   2   2   52-21   29

    4. LUKAVEC          13     7   4   2   35-11   25

    5. MRACLIN          13     8   0   5   41-27   24

    6. VATROGASAC(K)    13     5   3   5   34-38   18

    7. TOP              13     5   2   6   27-46   17

    8. OSTRNA           13     5   1   7   26-33   16

    9. KUPINEC          13     4   3   6   43-45   15

    10. UDARNIK          13     4   3   6   28-37   15

    11. BESTOVJE         13     3   4   6   28-45   13

    12. BSK              13     3   3   7   27-36   12

    13. LOMNICA          13     2   2   9   14-73    8

    14. RAKOV POTOK      13     0   3  10   16-64    3

     

    PIONIRI:

    ml.    st. S. MAROF    -          TOP                             2-7      0-2

    TOP                   -          KLAS                22-0     1-8

    STUPNIK          -        TOP                     2-6     1-4

    TOP                   -          BSK                              0-1     2-4

    VATROGASAC (K)-    TOP                             1-5   11-0

    TOP                   -          GRADIĆI          10-1    1-0

    LADUČ              -          TOP                           1-3     4-1

    TOP                   -          SAVA (SH)        7-0     1-4

    MRACLIN                  -          TOP                             1-4     9-2

     

    T A B L I C A – mlađi pioniri

    1. BSK              9     9   0   0   52- 4    27

    2. TOP              9     8   0   1   64- 9    24

    3. SAVA SOP         9     5   2   2   39-18    17

    4. VATROGASAC(K)    9     4   2   3   33-28    14

    5. STUPNIK          9     3   3   3   23-22    12

    6. SAVSKI MAROF     9     3   1   5   35-28    10

    7. GRADIĆI          9     3   0   6   24-37     9

    8. LADUČ            9     2   1   6   18-27     7

    9. MRACLIN          9     2   1   6   14-43     7

    10. KLAS             9     1   0   8    5-91     3

    T A B L I C A – stariji pioniri

    1. SAVA SOP          9     8   1   0   48- 3       25

    2. VATROGASAC(K)     9     7   2   0   59- 3       23

    3. BSK               9     7   1   1   53- 9       22

    4. KLAS              9     5   0   4   32-28       15

    5. LADUČ             9     4   1   4   24-18       13

    6. MRACLIN           9     3   1   5   29-48       10

    7. TOP               9     3   0   6   16-40        9

    8. STUPNIK           9     3   0   6   20-55        9

    9. GRADIĆI           9     1   1   7    4-49        4

    10. SAVSKI MAROF      9     0   1   8    4-36        1

    LIMAČI:

    TOP                                      -        R. POTOK                            1-3

    SAMOBOR                -        TOP                             3-2

    TOP                            -        SAVA  ( S )                            0-7

    GALGOVO                  -        TOP                              4-1

    TOP                              -        BESTOVJE                 3-3

    KLOKOČEVAC          -        TOP                              0-12

    TOP                              -        STUPNIK                     0-4

    TOP                              -        BREGANA                            0-5

    RAKITJE                    -        TOP                              1-6

    TOP                              -        SLOGA ( B )                4-3

    ZRINSKI                      -        TOP                              4-1

    T A B L I C A

    1. SAVA(S)         11    11   0   0   81-9        33

    2. GALGOVO         11     9   1   1   50-14       28

    3. STUPNIK         11     8   2   1   49-11       26

    4. SAMOBOR         11     7   0   4   45-27       21

    5. RAKOV POTOK     11     6   0   5   36-26       18

    6. ZRINSKI         11     6   0   5   41-34       18

    7. BREGANA         10     5   1   4   44-15       16

    8. BESTOVJE        11     4   1   6   31-32       13

    9. TOP             11     3   1   7   30-37       10

    10. SLOGA(B)        11     2   0   9   27-68        6

    11. RAKITJE         10     1   0   9   12-79        3

    12. KLOKOČEVAC      11     0   0  11    9-103       0

  • 50 godina NK "TOP" Kerestinec -
    monografija_001
    

        KNJIGA  IZAŠLA IZ TISKA

    Narudžbe knjige : - tajništvo kluba :  098-704-775

    - cb „ No 4“       :  099-2137-546

    Cijena knjige iznosi – 200 kn

  • SENIORI- SEZONA 2011.-2012. -

    T A B L I C A - JŽNL

     

    1. POLET                                   30                                 26 3 1                             96-14                            81

    2. SAVA (SH)                             30                                19 2 9                              71-47                            59

    3. RUGVICA                              30                                15 9 6                             53-38                             54

    4. TOP                                         30                                16 5 9                             67-35                             53

    5. GRADIĆI                               30                                13 7 10                           57-48                             46

    6. JASKA                                    30                                14 2 14                           55-56                             44

    7. KLAS                                      30                                 13 4 13                          59-46                             43

    8. SLOGA                                   30                                 13 4 13                          46-54                             43

    9. JAMNICA                              30                                 11 9 10                          68-52                             42

    10. VATROGASAC (Z)             30                                  12 6 12                          44-37                             42

    11. BAN JELAČIĆ                    30                                  12 4 14                          52-51                             40

    12. SAVA (D)                             30                                  10 5 15                          41-60                             35

    13. BSK                                      30                                  11 0 19                          45-71                             33

    14. NAFTAŠ IVANIĆ               30                                   8 5 17                           44-68                             29

    15. MLADOST                          30                                   9 2 19                           30-70                             29

    16. OSTRNA                              30                                   3 3 24                          25-106                            12

     

  • Rezultati za mjesec travanj -

    SENIORI:

    BAN JELAČIĆ     -       TOP               0-2

    TOP               -              SAVA (SH)    4-0

    MLADOST           -       TOP               0-2

    TOP                       -       OSTRNA       8-1

    JUNIORI.

    TOP               -       VATROGASAC    0-1

    TOP               -       RUGVICA             2-4

    DINAMO HID.     -       TOP               2-3

    TOP               -       JAMNICA             0-5

     

    PIONIRI:

    TOP               -       S. MAROF            4-0   ---

    GRADIĆI      -       TOP                       5-1   2-2

    TOP               -       BSK                       0-4   2-7

    LIMAČI:

    TOP               -       PRIBIĆ                  7-0

    SLOGA (B )  -       TOP                       1-9

    TOP               -       STUPNIK              4-3

    SAMOBOR   -       TOP                       4-4

    KLOKOČEVAC- TOP                       0-8

    TOP        -       SAVA ( S )             2-2

POZIV - MLADEZ

Autor administrator

30 Siječanj 2014

Postovani, 

ovim putem pozivamo svu mladez u dobi od 6 - 16 godina koja zeli igrati nogomet i pohadati skolu nogometa "NK TOP KERESTINEC". Za sve dodatne informacije molimo da kliknete ovdje.

TURNIR U HORTIJU

Autor administrator

27 Siječanj 2014

Mlađi pioniri uvjerljivo nadigrali sve protivnike ovogodišnje Zimske malonogometne lige "Horti -2013." održane u studenom i prosincu 2013. godine.

1.NK TOP - KERESTINEC

2.NK SAVA STRMEC - 2

3.NK DINAMO JAKOVLJE

4.NK SAVA STRMEC - 1

5.NK ZELINA

6.NK ZRINSKI FARKAŠEVAC

7.NK BESTOVJE

8.NK PODSUSED

 

HORTI_-_MLAI_PIONIRI_1._MJESTO

NAJBOLJI STRIJELAC - IVAN MAROVIC

HORTI-NAJBOLJI_STRIJELAC_MLAI_PIONIRI

NAJBOLJI GOLMAN - F. KULAS

HORTI-NAJBOLJI_GOLMAN_-F._KULA

Limaci takoder osvojili prvo mjesto u vrlo jakoj konkurenciji ovogodisnje Zimske malonogometne lige "Horti 2013." odrzane u studenom i prosincu.

1.NK TOP KERESTINEC

2.NK ZELINA

3.NK SAMOBOR-1

4.NK SLOGA KRIŽ

5.NK SAVA STRMEC - PLAVI

6.NK OLIMP-1

7.NK SAMOBOR-2

8.NK DINAMO OKIĆ

9.NK JARUN

10.NK ZRINSKI FARKAŠEVAC-1

11.NK SAVA STRMEC - CRVENI

12.NK BESTOVJE

13.NK OLIMP-2

14.NK ZRINSKI FARKAŠEVAC-2


PREDAJA PEHARA ZA 1. MJESTO NAJBOLJEM IGRAČU TURNIRA - LOVRO BURIC

limaci_horti_igrac

ZMNL "HORTI -2013" - LIMACI
limaci_horti

Obavijest - monografija

Autor administrator

03 Siječanj 2014

monografija_001

Narudžba knjige dostupna u:

-       tajništvo kluba :  098-704-775

-       Caffe Bar  "Toni "    - Kerestinec

-       Bistro "Dvojka"        - Kerestinec

-       Bistro "Bačvica"       - Ježdovec

Promotivna cijena knjige iznosi – l00 kn.

NAPOMENA: mladež  NK „TOP“-a  može knjigu nabaviti uz plaćenu godišnju članarinu kluba po promotivnoj cijeni od 50 kn.

JESEN 2013.

Autor administrator

01 Siječanj 2014

SENIORI

1. kolo: TOP                          -        BAN JELAČIĆ           2-1

2. kolo: Polet                          -        TOP                              3-0

3. kolo: TOP                          -        S. Marof                       2-3

4. kolo: Strmec                      -        TOP                             3-2

5. kolo: TOP                          -        Sloga (K)                      4-0

6. kolo: TOP                          -        Croatia                         3-2

7. kolo: Bsk                           -        TOP                             2-0

8. kolo: TOP                          -        Vinogradar                 0-2

9. kolo: Jamnica                   -        TOP                             4-0

10. kolo: TOP                        -        Mraclin                       2-4

11. kolo: Gradići                    -        TOP                            1-1

12. kolo: TOP                         -        Laduč                         0-4

13. kolo: Sava(Sop )               -        TOP                           3-0

14. kolo: TOP                          -        Sava (S)                    2-2

15. kolo: Vatrogasac               -        TOP                          5-1 

 

T A B L I C A

1. VINOGRADAR           15      14     0       1       58-  8                   42

2. SAVSKI MAROF        15      13     1        1       52-10                  40

3. POLET                          15         8     2        5       32-20                 26

4. BSK                               15         7     4        4       34-25                25

5. GRADIĆI                     15         7     4       4       22-18                  25

6. MRACLIN                   15         7      2       6       21-21                 23

7. SAVA  (S)                     15         7     2       6       23-24                   23

8. JAMNICA                   15         7     2        6        27-32                  23

9. LADUČ                         15         6     2       7        21-26                  20

10. STRMEC                    15         6     1        8        19-24                 19

11. VATROGASAC  (Z)   15         5     4        6        21-28                 19

12. SAVA SOP                  15         5     1       9         22-34                 16

13. CROATIA                   15         4     2         9       23-36                 14

14. BAN JELAČIĆ           15         3     5         7       15-30                 14

15. TOP                             15         3     2       10       19-39                  11 

16. SLOGA  (K)                15         0      2       13          8-42                 2

 

KADETI 

1. kolo: Novaki                             -        TOP                              5-5

2. kolo: TOP                                 -        Sava (S)                        5-4

3. kolo: Mladost ( O )                   -        TOP                              5-1

4. kolo: TOP                                 -        Jaska                            5-1

5. kolo: Sava ( D )                         -        TOP                              8-1

6. kolo: Dinamo Hidrel                -        TOP                               3-2

7. kolo: TOP                                 -        Vatrogasac                    2-6

8. kolo: TOP                       slobodan

9. kolo: TOP                                 -        Strmec                           3-0

10. kolo: TOP                               -        Novaki                           5-3

11. kolo: Sava                               -        TOP                proljeće 2014.

12. kolo: TOP                               -        Mladost ( O )                0-6

13. kolo: Jaska                             -        TOP                               1-2

T A B L I C A

1. SAVA  (D)                             12     10    0      2       46-10         30

2. MLADOST (Ob)                  12         9   0      3       40-13         27

3. VATROGASAC  (K)            12        5   4      3      29-21          19

4. SAVA  (S                               10         5     2      3      28-16       17

5. JASKA                                  12         5     1     6      19-20        16

6. TOP                                       11         5     1     5      31-42        16 

7. NOVAKI                               11         4    2      5      37-30        14

8. DINAMO-HIDREL             11         3     0      8       15-50       9

9. STRMEC                              11         0     0     11       2-45        0

 

Nastupali su: A. Kufek, I. Katanec, S. Cvetković, A. Radoš, L. Požgaj, F. Stepić, M. Cvitkušić, D. Požgaj, D. Klačić, D. Briševac, D. Filipović, I. Mišić, M. Matuzalem, M. Hudi, M. Juričan, M. Elez.

Trener: Željko Hodak

 

PIONIRI   mlađi

1. kolo: TOP                        -        Kloštar                 7-0

2. kolo: Sava ( D )              -        TOP                       1-2

3. kolo. TOP                        -        Gradići                   5-1

4. kolo: Ban Jelačić             -        TOP                      2-0

5. kolo: TOP                        -        S. Marof               1-0

6. kolo: TOP                        -        Sloga  ( K )            2-1

7. kolo: Brcko                      -        TOP                      1-0

8. kolo: TOP                        -        Strmec                   3-0

9. kolo: Jamnica                   -        TOP                      0-2

10. kolo: TOP                        -        Dugo Selo            3-0

11. kolo.  BSK                       -        TOP                     1-0

12. kolo: TOP                        -        Bregana               2-0

13. kolo: Bestovje¸                -        TOP           proljeće 2014.

Tablica mlađi pioniri 

1. BREGANA                 13    11    1       1      47-12         34

2. TOP                            12    10    0        2       29-  7        30 

3. SAVSKI MAROF     13¸    9    0      4      37-12            27

4. SLOGA (K)                13     7    2       4      34-23           23

5. STRMEC                   13     7    1      5       32-28           22

6. GRADIĆI                   13     5     5      3       23-20          20

7. BSK                            13     6    1      6       23-31           19

8. BAN JELAČIĆ         12      5     1      6       21-23          16

9. SAVA  (D)                  13     4    3      6       35-36           15

10. KLOŠTAR               12     3    4       5       22-29          13

11. JAMNICA               13     3    3      7      19-29             12

12. BRCKO                   13     2    2      9      15-35              8

13. BESTOVJE             12     2    2      8      15-40              8

14. DUGO SELO II       13     2    1      10       19-46          7 

Nastupali mlađi:: F. Kulaš, A. Pavlović, M. Vojvodić, J. Bošnjak, I. Marović, M. Grgurić, D. Bilić, J. Perić, D. Miholić, P. Vrtar, L. Burić, V .Puhalo, J. Lipovac, M. Lipovac, P. Bićan, A. Martić, M. Vukoić, G. Regula, S. Vincetić.

Trener: Milan Končarević

 

PIONIRI-stariji 

1. kolo: TOP                        -        Kloštar                            0-4

2. kolo: Sava ( D )              -        TOP                                11-0

3. kolo. TOP                        -        Gradići                            3-5

4. kolo: Ban Jelačić             -        TOP                                4-2

5. kolo: TOP                        -        S. Marof                         3-0

6. kolo: TOP                        -        Sloga  ( K )                     3-0

7. kolo: Brcko                      -        TOP                                0-2

8. kolo: TOP                        -        Strmec                             4-5

9. kolo: Jamnica                  -        TOP                                 1-4

10. kolo: TOP                      -        Dugo Selo                       3-2

11. kolo.  BSK                     -        TOP                                 4-2

12. kolo: TOP                      -        Bregana                          5-4

13. kolo: Bestovje               -        TOP                 proljeće            2014.

Tablica stariji pioniri

1. SAVA (D)                           13    13    0      0      76-10                  39

2. KLOŠTAR                         12    10    0      2      43-13                  30

3. BSK                                    13      9    0      4      35-25                  27

4. STRMEC                           13      7    2      4      31-26                  23

5. BAN JELAČIĆ                  12       7    1      4      36-17                 22

6. JAMNICA                          13      6    1      6      27-35                  19

7. SAVSKI MAROF              13      5    2      6      24-33                  17

8. GRADIĆI                           13       5    2      6      17-31                 17

9. DUGO SELO II                  13       5    1      7       40-29               16

10. TOP                                   12       5    1      6       31-43               16

11. SLOGA (K)                       13       4    0      9       24-40              12

12. BESTOVJE                       12       3    1      8       27-44              10

13. BREGANA                        13       3    1      9        20-38            10

14. BRCKO                             13       1    0       12          4-51          3 

Nastupali stariji: D. Rezo, M. Čalić, A. Marić, D. Gorupić, S. Cvetković,T. Kufrin, M.Livaja, D. Garašić,  D. Briševac, K. Kulaš, M. Mikuša, I. Bošnjak, F. Delić, A. Pavlo -vić, M. Matuzalem, L. Kajinić, J. Filipčić, F. Burić.

Trener: Milan Končarević

 

LIMAČI  

LIMACI_JESEN

1. kolo: Rakov Potok         -        TOP                    1-4

2. kolo: TOP                        -        Sava ( S )           2-0

3. kolo: TOP                  slobodan

4. kolo: TOP                       -        Dinamo (O)       8-0

5. kolo: Stupnik                  -        Top                     0-4

6. kolo: TOP                       -        Novaki               7-0

7. kolo: Samobor                -        TOP                    1-1

8. kolo: TOP                       -        Bregana             2-2

9. kolo: Klokočevac           -        TOP                    1-3

10. kolo: Galgovo               -        TOP                    0-4

11. kolo: TOP                     -        Sloga (B)           7-0

12. kolo. Zrinski                  -        TOP                    0-4

13. kolo: Top                       -        Rakitje             15-0

I ŽNL ZAPAD  LIMAČI 

T A B L I C A

 

1. TOP                             13    11   2   0   69-7      35

2. SAMOBOR                12    11   1   0   70-7      34

3. BREGANA                 12    10   1   1   77-9      31

4. SAVA(S)                     11     8   1   2   51-12     25

5. RAKOV POTOK       13     6   2   5   45-31     20

6. ZRINSKI                    13     6   1   6   38-24     19

7. STUPNIK                   12     5   1   6   15-24     16

8. GALGOVO                12     4   2   6   39-25     14

9. DINAMO(O)             13     4   2   7   30-36     14

10. BESTOVJE             12     4   1   7   25-38     13

11. KLOKOČEVAC     13     4   1   8   33-54     13

12. RAKITJE                13     2   2   9   13-110     8

13. SLOGA(B)              13     2   0  11   14-64      6

14. NOVAKI                 12     1   1  10   16-94      4

Nastupali su: Ivan Klanac,Jurica Požgaj,Stjepan Vincetić,Karlo Jandrečić,Anton Maravić,Martin Burić,Domagoj Galetić,Lovro Burić,Gabrijel Regula,Jan MarkoBujanović, Luka Gruičić,David Marjanović,

Franjo Kufek,Mihael Bina, Paul Mikša,Filip Blažević,Luka Vojvodić.

Trener: Dražen Jandrečić

 

PRSTIĆI  

1.kolo: R.Potok    -   TOP            1-2

2.kolo: TOP           -   Sava (S)     0-6

3.kolo. Bestovje   -   TOP             1-0

4.kolo. TOP           -   Dinamo (O) 3-0

5.kolo. Samobor   -   TOP            7-0

6.kolo: TOP           -   Bregana    0-9

7.kolo: TOP - slobodan

8.kolo: Galgovo    -   TOP           3-1

9.kolo: TOP          -   Sava-2 (S)  2-4

10.kolo: Zrinski    -   TOP           6-0

11.kolo: TOP       -   Olimp         0-6

I ŽNL ZAPAD  PRSTIĆI

 T A B L I C A

1. OLIMP                     10    10   0   0   77-3      30

2. SAVA(S)                   10     8   1   1   53-12     25

3. SAMOBOR              10     7   0   3   48-20     21

4. ZRINSKI                  10     6   3   1   33-6      21

5. BREGANA               10     5   0   5   31-13     15

6. BESTOVJE              10     4   2   4   15-23     14

7. GALGOVO              10     4   0   6   14-43     12

8. RAKOV POTOK     10     3   1   6    8-24     10

9. TOP                          10     2   0   8    8-43      6 

10. SAVA/M/               10     1   1   8   11-63      4

11. DINAMO(O)       10     1   0   9    5-53        3

12. KLOKOČEVAC       0     0   0   0    0-0       0

Nastupali su:Ivica Vukoić,Jan Nemarnik,Robert Ruk,Nino Perić,Martin Burić,Paolo Maravić,Jakov Mauzer,Karlo Brajdić,David Prahin,Matija Mauzer,Ilija Bošnjak,Lovro Klanac,Ante Bošnjak,Antonio Bošnjak,Mihael Bina,Bruno Bačić, Janko Razum,Mihael Pipić,Marko Oraić i Paul Mikša.

Trener: Danijel Pipić.

Uskršnja čestitka

Autor administrator

29 Ožujak 2013

SRETAN USKRS VAMA I VAŠOJ OBITELJI ŽELI





                                          NK TOP KERESTINEC

REZULTATI KLUBA - SEZONA 2012/13. GOD. JESEN – 2012. GOD.

Autor administrator

10 Siječanj 2013

SENIORI:

TOP  -  JAMNICA                    4-3

POLET   -   TOP                            3-0

TOP  -   GRADIĆI                     1-3

TOP   -   BAN JELAČIĆ            3-1

RUGVICA   -   TOP                             1-1

TOP  -    VATROGASAC          2-1

MRACLIN  -   TOP                             5-0

TOP   -     DINAMO HIDREL      2-3

LADUČ   -    TOP                             2-0

TOP   -    KLAS¸                          1-1

JASKA      -     TOP                             2-0

TOP    -      S. MAROF                            2-4

SAVA (SH)    -     TOP                             1-2

TOP      -        SLOGA (K)                  4-0

SAVA (S)     -        TOP                              4-1

T A B L I C A

1. SAVA(S)         15    10   2   3   38-13    32

2. LADUČ           15     8   5   2   29-11    29

3. GRADIĆI         15     9   2   4   31-24    29

4. VATROGASAC(Z)   15     8   3   4   32-18    26

5. KLAS            15     8   2   5   28-18    26

6. POLET           15     6   5   4   33-21    23

7. JASKA           15     7   2   6   21-31    23

8. DINAMO-HIDREL   15     6   4   5   25-27    22

9. MRACLIN         15     6   3   6   32-21    21

10. TOP             15     5   2   8   23-34    17

11. SAVA SOP        15     4   4   7   26-26    16

12. RUGVICA         15     4   4   7   17-34    16

13. SAVSKI MAROF    15     3   6   6   16-23    15

14. BAN JELAČIĆ     15     4   3   8   27-35    15

15. SLOGA(K)        15     4   1  10   15-43    13

16. JAMNICA         15     3   2  10   21-35    11

PRIPREME ZA PROLJEĆE POČINJU 20. 01. 2013. - NEDJELJA

KADETI:

TOP                           -        OSTRNA                     1-0

VATROGASAC         -        TOP                              7-2

TOP                           -        LOMNICA                   3-0

KUPINEC                  -        TOP                              7-0

TOP                            -        POLET                        3-3

LUKAVEC        -        TOP                             3-1

TOP                            -        BSK                              4-0

MLAKA            -        TOP                             6-2

TOP                            -        RAKOV  POTOK        4-1

TOP                            -        BESTOVJE                 3-3

MRACLIN        -        TOP                             4-1

TOP                            -        UDARNIK                    3-2

KLAS                -        TOP                             9-0

 

 

T A B L I C A

1. MLAKA            13    10   1   2   76-21   31

2. KLAS             13     9   3   1   62-12   30

3. POLET            13     9   2   2   52-21   29

4. LUKAVEC          13     7   4   2   35-11   25

5. MRACLIN          13     8   0   5   41-27   24

6. VATROGASAC(K)    13     5   3   5   34-38   18

7. TOP              13     5   2   6   27-46   17

8. OSTRNA           13     5   1   7   26-33   16

9. KUPINEC          13     4   3   6   43-45   15

10. UDARNIK          13     4   3   6   28-37   15

11. BESTOVJE         13     3   4   6   28-45   13

12. BSK              13     3   3   7   27-36   12

13. LOMNICA          13     2   2   9   14-73    8

14. RAKOV POTOK      13     0   3  10   16-64    3

 

PIONIRI:

ml.    st. S. MAROF    -          TOP                             2-7      0-2

TOP                   -          KLAS                22-0     1-8

STUPNIK          -        TOP                     2-6     1-4

TOP                   -          BSK                              0-1     2-4

VATROGASAC (K)-    TOP                             1-5   11-0

TOP                   -          GRADIĆI          10-1    1-0

LADUČ              -          TOP                           1-3     4-1

TOP                   -          SAVA (SH)        7-0     1-4

MRACLIN                  -          TOP                             1-4     9-2

 

T A B L I C A – mlađi pioniri

1. BSK              9     9   0   0   52- 4    27

2. TOP              9     8   0   1   64- 9    24

3. SAVA SOP         9     5   2   2   39-18    17

4. VATROGASAC(K)    9     4   2   3   33-28    14

5. STUPNIK          9     3   3   3   23-22    12

6. SAVSKI MAROF     9     3   1   5   35-28    10

7. GRADIĆI          9     3   0   6   24-37     9

8. LADUČ            9     2   1   6   18-27     7

9. MRACLIN          9     2   1   6   14-43     7

10. KLAS             9     1   0   8    5-91     3

T A B L I C A – stariji pioniri

1. SAVA SOP          9     8   1   0   48- 3       25

2. VATROGASAC(K)     9     7   2   0   59- 3       23

3. BSK               9     7   1   1   53- 9       22

4. KLAS              9     5   0   4   32-28       15

5. LADUČ             9     4   1   4   24-18       13

6. MRACLIN           9     3   1   5   29-48       10

7. TOP               9     3   0   6   16-40        9

8. STUPNIK           9     3   0   6   20-55        9

9. GRADIĆI           9     1   1   7    4-49        4

10. SAVSKI MAROF      9     0   1   8    4-36        1

LIMAČI:

TOP                                      -        R. POTOK                            1-3

SAMOBOR                -        TOP                             3-2

TOP                            -        SAVA  ( S )                            0-7

GALGOVO                  -        TOP                              4-1

TOP                              -        BESTOVJE                 3-3

KLOKOČEVAC          -        TOP                              0-12

TOP                              -        STUPNIK                     0-4

TOP                              -        BREGANA                            0-5

RAKITJE                    -        TOP                              1-6

TOP                              -        SLOGA ( B )                4-3

ZRINSKI                      -        TOP                              4-1

T A B L I C A

1. SAVA(S)         11    11   0   0   81-9        33

2. GALGOVO         11     9   1   1   50-14       28

3. STUPNIK         11     8   2   1   49-11       26

4. SAMOBOR         11     7   0   4   45-27       21

5. RAKOV POTOK     11     6   0   5   36-26       18

6. ZRINSKI         11     6   0   5   41-34       18

7. BREGANA         10     5   1   4   44-15       16

8. BESTOVJE        11     4   1   6   31-32       13

9. TOP             11     3   1   7   30-37       10

10. SLOGA(B)        11     2   0   9   27-68        6

11. RAKITJE         10     1   0   9   12-79        3

12. KLOKOČEVAC      11     0   0  11    9-103       0

50 godina NK "TOP" Kerestinec

Autor administrator

07 Studeni 2012

monografija_001


    KNJIGA  IZAŠLA IZ TISKA

Narudžbe knjige : - tajništvo kluba :  098-704-775

- cb „ No 4“       :  099-2137-546

Cijena knjige iznosi – 200 kn

SENIORI- SEZONA 2011.-2012.

Autor administrator

22 Srpanj 2012

T A B L I C A - JŽNL

 

1. POLET                                   30                                 26 3 1                             96-14                            81

2. SAVA (SH)                             30                                19 2 9                              71-47                            59

3. RUGVICA                              30                                15 9 6                             53-38                             54

4. TOP                                         30                                16 5 9                             67-35                             53

5. GRADIĆI                               30                                13 7 10                           57-48                             46

6. JASKA                                    30                                14 2 14                           55-56                             44

7. KLAS                                      30                                 13 4 13                          59-46                             43

8. SLOGA                                   30                                 13 4 13                          46-54                             43

9. JAMNICA                              30                                 11 9 10                          68-52                             42

10. VATROGASAC (Z)             30                                  12 6 12                          44-37                             42

11. BAN JELAČIĆ                    30                                  12 4 14                          52-51                             40

12. SAVA (D)                             30                                  10 5 15                          41-60                             35

13. BSK                                      30                                  11 0 19                          45-71                             33

14. NAFTAŠ IVANIĆ               30                                   8 5 17                           44-68                             29

15. MLADOST                          30                                   9 2 19                           30-70                             29

16. OSTRNA                              30                                   3 3 24                          25-106                            12

 

P O Z I V

Autor administrator

22 Srpanj 2012

NK “ TOP “- KERESTINEC  POZIVA MLADEŽ U DOBI OD 6 – 16 GODINA:

 

PRSTIĆI: godišta: 2004.-2005.-2006.

LIMAČI : godišta: 2002.-2003.

ML. PIONIRI: godišta: 2000.-2001.

ST. PIONIRI: godišta: 1998.-1999.

KADETI: godišta: 1996.-1997.

 

KOJA SE ŽELI BAVITI NOGOMETOM I POHAĐATI ŠKOLU NOGOMETA NK “TOP”  KERESTINEC DA SE MOGU JAVITI

OSOBNO ILI SA RODITELJIMA U PROSTORIJE KLUBA :

PETAK: 19:00 – 20:00 h

NEDJELJA: 10:30 – 12:00 h

Ostale informacije:

Tajnik kluba: Josip Miholić – 098 -704-775

Voditelj škole: Milan Končarević  – 091-7922-851

 

JUNIORI – SEZONA 2011.-2012.

Autor administrator

22 Srpanj 2012

1. JAMNICA                        24             23 1 0              89-8                 70

2. RUGVICA                        24            16 2 6              81-31                50

3. VATROGASAC               24            14 3 7             61-28                 45

4. SLOGA                            24             13 3 8             63-46                 42

5. KLOŠTAR                       24            12 2 10           52-50                 38

6. TOP                                  24             8 0 16            38-89                 24

7. OSTRNA                         24             6 2 16            26-62                 20

8. DINAMO-HIDREL       24             6 1 17            44-67                 19

9. KLOKOČEVAC             24             3 0 21            17-90                  9

 

Vijesti

  • Previous
  • Next
  • Stop
  • Play

1. kolo - JŽNL: NK „ TOP „ - NK „KLAS „ ( Mičevac ) 4-1 ( 2-0 )

Kerestinec : ŠC Kerestinec


Gledatelja : 60


Sudac : Igor Pajač ( Donje Orešje) -7.


Pom. suci: M. Blažević ( Zaprešić); E. Novak (Kraj Donji).


Strijelci: 1-0 Žlender-  41“; 2-0 Žlender - 44“ ;3-0 Žlender -51“ ; 4-0 Jordan -56“( 11 m) ; 4-1  Furić -90“.


TOP: Bugarin-6,5; Trivunov-7 ( 45“ Hržić-7); Puntarec-7,5; G. Meglajec-7; Vratarić-7; I. Meglajec-6,5; Lisec-7,5; Žimbrek-6,5, Kondić-( 22“ Rogić-6,5 -83“ Maceković); Žlender-8,5 ( 72“ Kalman -); Jordan -7,5( 61“-Krnjić-6,5).                                                 

 

                                                                                                     Trener: Milan Končarević

 

KLAS: Budimir-5,5; Caganić-6; Orešković-(14“ Radanić-5,5), Kundih-6; Purić-5,5; Čužić-5; Vidović-5,5; Okić-5 ( 46“ Letica-5,5); Serdar-5,5; Furić-6;

Celčić-5,5( 65“ Radeljić-5,5).                  

 

                                                                                                     Trener: Petar Rebernišak

 

Igrač utakmice : Dalibor Žlender (TOP)


Na otvorenju nove sezone, po velikoj vručini, uvjerljiva pobjeda domaće momčadi. Sam početak je bio u ravnopravnoj igri, ali kako je odmicala utakmica, domaći preuzimaju potpunu inicijativu. Nakon nekoliko propuštenih šansi, u 41. minuti uporni Žlender dovodi domaću momčad u vodstvo od 1-0. Tri minute kasnije opet Žlender nakon asistencije Rogića  završava poluvrijeme sa vodstvom od 2-0. Domaći su u prvom poluvremenu ostali bez dvojice igrača nakon nekoliko nesmotrenih startova  gostujućih igrača. U drugo poluvrijeme domaći kreću sa dominacijom na terenu, da bi već u 51. minuti opet Žlender  povećao  na sigurnih 3-0 i nagovještaj pobjede TOP-a. U 61. minuti opravdano dosuđen kazneni udarac, Jordan pretvara u sigurnih 4-0. Domaći do kraja vrše i preostale izmjene koje drže  rezultat nepromijenjen do zadnjih minuta, kada Furić iz slobodnog udarca efektno skida paučinu gola  domaćeg vratara Bugarina.                                                                                                            

 

                                                                                                                                                                                                                                                      J. Miholić

PLAN PRIPREMA ZA PROLJETNI DIO SEZONE 2011.-2012. GOD.

NEDJELJA, 22. 01. 12. PROZIVKA

 

SUBOTA , 28. 01. 12.:

KUSTOŠIJA – TOP

 

SUBOTA , 04. 02. 12.:

SC LUČKO – TOP

 

SUBOTA , 11. 02. 12.:

S. MAROF – TOP

 

SUBOTA , 18. 02. 12.:

BREGANA – TOP

 

SUBOTA , 25. 02. 12.:

nn - TOP

 

NEDJELJA. 04. 03. 12. POČETAK PRVENSTVA:

Mičevac : KLAS - TOP

Turnir mlađih pionira "Kerestinec 2010"

nogomet-45Nogometni klub TOP ove godine će, točnije 22.6.2010. na našem igralištu organizirati 1. turnir mlađih pionira.Turnir će to biti uvertira zapravo za sljedeću godinu kada naš klub slavi 50 godina te će tada biti kulminacija kako u organizacijskom dijelu tako i u imenima klubova koje namjeravamo pozvati.

SELEKCIJA U-12 I U-14 GRADA SVETE NEDELJE

Športski savez Grada Svete Nedelje i sam Grad Sveta Nedelja odlučili su sukladno tome što neki gradovi to već imaju i u većoj mjeri, osnovati reprezentacije grada s time da za početak će se osnovati one najmlađe, U-12 i U-14.

Dosad su održale dvije selekcije na kojima je stručni stožer uz sugestije drugih kolega trenera prvo odabrao 25,a onda u drugom navratu 18 igrača plus 2 vratara koji će 29.6.2010. putovati Tuheljske toplice u kojima će odigrati prijateljsku utakmicu protiv četvrtoligaša Tondacha,a i gdje će ti igrači provesti cjelodnevni izlet u samim toplicama.

Mi se možemo "pohvaliti" što je u stručnom stožeru za U-12 i jedan naš trener, Dodig Davor,koji će biti u suradnji sa Velimirom Čarapinom inače trener mlađih pionira kojemu je to nadamo se samo jedna pohvala za dosadašnji rad,ali i podstrek da ubuduće treba biti još bolji,kako u klubu tako odsad i reprezentativnom planu.

U obje reprezentacije zapažene uloge na obje selekcije su odigrali i neki naši igrači pa su se tako na konačnom spisku našli: Ivan Mišić,Karlo Ladović,Matija Hudi i Aldin Dizdarević (U-12) te Ivan Petrović,Nikola Ložnjak i vratar Petar Velhes(U-14) dok su  pretpoziv dobili  još Ivan Katanec (U-12) te Jurica Milečki,Karlo Slamar i Antonio Karlović (U-14).

Ova selekcija i reprezentacija je jedan odličan projekt koji može postići daleko više nego što se to može zamisliti.Na daleko većim razinama, reprezentacija je "plafon" nogometne karijere tako da i ove kategorije reprezentacija u nekim segmentima trebaju biti "plafon" i ovim igračima koji će igrajući i trenirajući sa najboljim i protiv najboljih igrača iz drugih gradova, poboljšati svoju kvalitetu a time i steći nova iskustva pomoću kojih će svoje nogometne vještine samo usavršiti.

Tim više što bi ove reprezentacije u svojim narednim godinama trebale biti podstrek drugim igračima koji nisu na širem popisu da se potrude i da svojim zalaganjem,treniranjem i konstantom potaknu svoje trenere ,a i same izbornike da skrenu pozornost na sebe i time zasluže priliku za poziv u reprezentaciju. Mnogo toga će ovisiti i o samim trenerima u klubovima koji trebaju animirati ostalu djecu jer u cilju je ove reprezentacije da bude što jača te da čim bolje promovira naš Grad i klubove kao jednu zdravu sportsku sredinu.

Reprezentaciji u sljedeća 2 tjedna predstoje 2 okupljanja na kojima će se raditi najviše na uigravanju,a o samim rezultatima kako reprezentacije tako i naših igrača koji nastupaju u njoj ćemo detaljnije izvještavati na našoj stranici.

 

 

SEZONA 2010/2011.

Polako se bliži vrijeme kada će se naši prvotimci okupiti nakon odmora te pokušati i u novoj sezoni ponovno odigrati zapažen(iju)u ulogu.

Raspored utakmica po kolima će biti poznat nakon plenuma klubobva koji će se održati 20.7.2010. utorak u 18 sati na ŠRC Gorica u Velikoj Gorici.

Zasad je samo poznato da prvenstvo počinje 28./29.8., te da će se sigurno igrati minimalno 2 utakmice u tjednu (srijeda).

I za naše najmlađe je zakazan početak prvenstva i to:

JUNIORI: 28.8.2010.

PIONIRI I MLAĐI PIONIRI: 4.9.2010.

LIMAČI: 28.8.2010.

 

Sve detaljnije informacije vezane uz prvu momčad, što se najviše odnosi na početak priprema,plan priprema te eventualne dolaske i odlaske igrača ćemo izvjestiti nakon početka priprema koje je trener  Milan Končarević zakazao za 26.7.2010.  u 19 sati.

OBAVIJEST IGRAČIMA!

                                Obavještavaju se svi registrirani igrači NK “ TOP “- a Kerestinec da dostave dvije

                                fotografije ( 3x3,5 cm ) snimljene u dresu ili u majici ( ne starije od 3 mjeseca )

                                što hitnije u klub – po mogućnosti tajniku ili trenerima radi preregistracije igrača .

                                                                                                                                    J. Miholić

Uskršnja čestitka

SRETAN USKRS VAMA I VAŠOJ OBITELJI ŽELI





                                          NK TOP KERESTINEC

JŽNL.18 Kolo: Klokočevac-Top 0:3

Naša ekipa suvereno korača prema naslovu prvaka iako će mnogi reći kako do kraja ima još dosta utakmica za odigrati.

Rezultati

JŽNL
TOP - KLA 3 : 0
OST - DRE 0 : 2
NAF - ZRI 4 : 1
HID - SK 2 : 1
BSK - VRH 3 : 1
GRA - JAM 3 : 3
OBR - RUG 1 : 1
Prošireni pogled

Vremenska Prognoza

Sri Čet Pet Sub Ned

Statistics

OS : Linux s
PHP : 5.3.27
MySQL : 5.1.73-cll
Vrijeme : 11:29
Caching : Isključen
GZIP : Isključen
Članova : 2
Sadržaj : 182
Web Linkovi : 6
Posjete Sadržajima : 126196

Tko je OnLine

Trenutno aktivnih Gostiju: 24